معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
۱۳۹۸ سه شنبه ۳ ارديبهشت
13890724
(در حاکمیت بالینی هم ارائه کنندگان و هم دریافت کنندگان خدمت سود خواهند برد )

(در حاکمیت بالینی هم ارائه  کنندگان و هم دریافت کنندگان خدمت سود خواهند برد )

 

در همایش دو روزه حاکیت بالینی که با حضور روسا و مدیران و کارکنان بیمارستان های استان چهار محال و بختیاری و استان لرستان 22و 23 مهر ماه سال جاری در سالن این سینا دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد و با حضور تیم مدرس کشوری برگزار شد.

دکتر رضا ایمانی ریاست دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد در ابتدای این همایش گفت:

امید داریم بتوانیم با بحث حاکمیت بالینی با ساماندهی خدمات و پاسخگو بودن افراد در ارائه خدمات قدم بزرگی در راستای بهبود سیستم درمانی کشور برداریم و امید داریم که با آموخته های این همایش نتایج عملی آن را نیز ببینیم .

دکتر حمیدرضا خصالی نماینده وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی در افتتاحیه این همایش گفت: بحث حاکمیت بالینی یکی از سه محوری است که وزارت بهداشت به آن نظر دارد و یکی از مدلهای فلسفی ارتقاءکیفیت است و با توجه به ابلاغ وزارت خانه در آبانماه 88 به کلیه دانشگاهها از ابتدای سال جاری دفتر بنام (( دفتر تعالی خدمات بالینی)) در وزارت بهداشت تشکیل شده و وظیفه آن این است که ساختاری با حاکمیت بالینی در دانشگاهها تشکیل شود و در سطح بیمارستانها نیز با ایجاد دفتر حاکمیت بالینی شکل بگیرد. وی گفت اجرای حاکمیت بالینی صرفاً بر عهده معاونت های درمان دانشگاهها نیست و کلیه معاونت ها باید در این بحث مشارکت داشته باشند. در این همایش دو روزه 150 نفر از روسا و مدیران و کارشناسان بیمارستانی استان لرستان و استان چهارمحال و بختیاری و معاونین دانشگاه علوم پزشکی و نمایندگان بیمه های درمانی استان حضور داشتند.

در پایان این همایش دو روزه جناب آقای دکتر بهمنی – معاونت درمان دانشگاه شهرکردنیز ضمن تشکر از شرکت کنندگان در همایش با اشاره به بحث حاکمیت بالینی و ارتقاء خدمات اورژانس گفت در خصوص ارتقاء خدمات اورژانس ها خوشبختانه سیاست دانشگاه نیز قبل از ابلاغ مصوبات وزارت بهداشت بر این بوده و موضوع ارتقاء خدمات اورژانس ها به جد پیگیری می گردد.

 

تعداد بازدید:
0
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس : شهركرد ، گودال چشمه ، بيست متري سوم- جنب مسجد علي بن ابيطالب - ساختمان معاونت درمان 
 كد پستي : 8815783657
تلفن : 33334652- 038         دور نگار : 33338196- 038
صندوق پستي : darman@skums.ac.ir
 
 
تاریخ بروز رسانی 1398/02/03
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
Powered by DorsaPortal