معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
۱۳۹۸ سه شنبه ۳ ارديبهشت
13891026
آغاز ثبت نام از کاندیداهای انتخابات نظام پرستاری از امروز

عضو هیئت نظارت بر انتخابات نظام پرستاری اعلام کرد

 

آغاز ثبت نام از کاندیداهای انتخابات نظام پرستاری از امروز

 

عضو هیئت نظارت بر انتخابات نظام پرستاری اعلام کرد: ثبت نام کاندیداهای سومین دوره انتخابات نظام پرستاری از امروز یکشنبه 26 دی آغاز شده و تا 10 روز آینده(5 بهمن) ادامه دارد.

  

 

 حسن تأمینی در گفت و گو با خبرنگار نظام پرستاری، با بیان اینکه سومین دوره انتخابات نظام پرستاری با تشكیل هیئت نظارت مركزی، ستاد اجرایی و هیئت اجرایی استان‌ها در دانشگاه‌های علوم پزشكی سراسر كشور فعال شده است، افزود: اقدامات اجرایی این انتخابات با جلساتی که با نمایندگان سازمان نظام پرستاری، کمیسیون بهداشت و درمان مجلس و وزارت بهداشت برگزار شده است به خوبی پیش می رود.

 

وی با اعلام اینکه اکنون در سراسر کشور هیئت نظارت بر انتخابات نظام پرستاری برقرار شده است، اظهار داشت: در این راستا تیم های هیئت نظارت بر انتخابات در استان ها تشکیل شده است که تعداد آنان بسته به ابعاد استانی و شهرستان های تابعه متفاوت است.

 

سخنگوی كمیسیون بهداشت و درمان مجلس خاطرنشان کرد: ما اطلاعیه های ثبت نام کاندیداهای سومین دوره انتخابات نظام پرستاری را به تمام بیمارستان ها و مراکز درمانی سطح کشور ارسال کرده ایم و از کاندیداهای این دوره خواسته ایم تا برای ثبت نام و تحویل مدارک خود اقدام کنند.

 

وی ادامه داد: هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات نظام پرستاری پس از دریافت مدارک کاندیداها صلاحیت آنان را بررسی و تأیید می کند.

 

تأمینی اضافه کرد: همکاران کادر پرستاری با استقبال از ثبت نام در این انتخابات زمینه را برای برگزاری انتخابات بهتر و پرشورتر فراهم کنند تا ان شاءالله افراد اصلح و شایسته برای خدمت رسانی بیشتر به جامعه پرستاری و مردم انتخاب شوند.

 

وی تأکید کرد: یکی از وظایف هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات نظام پرستاری نظارت بر حسن انجام انتخابات در حوزه های انتخاباتی و تضمین سلامت انتخابات است که تلاش می کنیم به بهترین نحو انجام شود.

 

نماینده ناظر در هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات نظام پرستاری افزود: البته بر اساس قانون ما به عنوان هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات نظام پرستاری موظف هستیم علاوه بر رسیدگی به شکایات انتخاباتی در چارچوب مواد قانونی و آیین نامه های مربوطه، به شکایات نامزدهای رد صلاحیت شده نیز رسیدگی و در آنها تجدیدنظر کنیم.

 

وی تأکید کرد: هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات نظام پرستاری در صورت لزوم شکایت ها را از نزدیک پیگیری می کند و تلاش می کند انتخابات در فضای آرام و سالمی برگزار شود.

 

عضو هیئت نظارت بر انتخابات نظام پرستاری اظهار کرد: بررسی صلاحیت کاندیداها را یکی دیگر از وظایف هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات نظام پرستاری دانست و افزود: صلاحیت کاندیداها باید توسط هیئت نظارت بر انتخابات نظام پرستاری تأیید شود.

 

وی آخرین مهلت ثبت نام کاندیداهای انتخابات نظام پرستاری را 5 بهمن اعلام کرد و افزود: پیش بینی می کنیم سومین دوره انتخابات نظام پرستاری در فضایی بسیار خوب و سالم برگزار شود و تصور می کنم با توجه به اینکه همکاران پرستار ما همواره در صحنه بوده اند این بار نیز نسبت به سرنوشت خود و آینده سازمان نظام پرستاری بی تفاوت نخواهند بود.

 

تأمینی تأکید کرد: البته دوره های قبل هم پرستاران در صحنه حاضر شده اند اما در این دوره آنچه از شواهد بر می آید پرستاران شور و شوق بیشتری دارند. بنابراین فکر می کنم این دوره انتخابات پر شوری را پیش رو خواهیم داشت.

 

 

 

تعداد بازدید:
0
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس : شهركرد ، گودال چشمه ، بيست متري سوم- جنب مسجد علي بن ابيطالب - ساختمان معاونت درمان 
 كد پستي : 8815783657
تلفن : 33334652- 038         دور نگار : 33338196- 038
صندوق پستي : darman@skums.ac.ir
 
 
تاریخ بروز رسانی 1398/02/03
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
Powered by DorsaPortal