English
۱۳۹۶ سه شنبه ۲۵ مهر
معاونت درمان
 
حاكميت باليني تلاشي گروهي است
سخن روز:
width=6
بازدید از بیمارستان کاشانی بازدید از بیمارستان کاشانی
بازدید از بیمارستان کاشانی

معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد:

هدف  از بازدید ها ونظارتها برطرف نمودن مشکلات وهماهنگ نمودن سطوح صف وستاد است.

در بازدید هشت ساعته معاونت درمان وتیم کارشناسان این حوزه که بیست ونهم آذر ماه سال جاری از بیمارستان آیت ا... کاشانی شهرکرد بعمل امد دکتر بهمنی گفت:

همه با هم باید در حد توان خود در راستای ارایه خدمات وافزایش کیفیت خدمات تلاش کنیم. وی بیان داشت هدف از بازدید ها وبیان مشکلات واشکالات کمک به رفع مشکلات و افزایش کیفیت خدمات است وبراساس مبنای حاکمیت بالینی قصد نداریم که با بزرگ کردن ضعف افراد به آنها اعمال مدیریت کنیم و هدف ما تقویت افراد و تقویت مدیریت ها ست تا به مراحل ارتقائ دست یابیم.

ایشان با اشاره به تعامل خوب حوزه درمان با بیمارستانهاگفت:هدف ما برطرف نمودن خطاها ومشکلات وهماهنگ نمودن نیرو های صف وستاد است.

ایشان با اشاره به حاکمیت بالینی وبحث ارتقاءخدمات اورژانس وپزشک خانواده که هم اکنون در وزارت بهداشت مطرح است

گفت :انتظار داریم که بیمارستانها نیز در راستای سیا ست وبرنامه های وزارت بهداشت ودانشگاه تلاش کنند و با کمک همدیگر هر روز شرایط بهتری را برای ارایه خدمات داشته باشیم.

در ادامه دکتر مردانی ریاست بیمارستان آیت ا... کاشانی نیز ضمن تشکر از حضور معاونت درمان و کارشناسان حوزه درمان گفت:دید مسئولان بیمارستان اینست که با آگاهی از نقاط ضعف خود را جهت ارایه بهتر خدمات به مردم توانمند سازیم .در ادامه این جلسه مصوبات بازدید قبلی مورد بررسی قرار گرفت و در جهت ارتقاء کیفیت خدمات بیمارستان مصوباتی تصویب شد.

در این جلسه مدیریت بیمارستان ،مترون ،وسوپر وایزر آموزشی بیمارستان نیز حضور داشتند. لازم به ذکر است کارشناسان حوزه درمان  در تاریخهای بیست وهشتم وبیست ونهم آذرماه از بخش های اورژانس ،اطاق عمل وتمامی بخش ها و واحدهای بیمارستان بازدید وگزارشات خود را در این جلسه ارایه دادند.

تاریخ درج خبر: 13890930 منبع:
نام نویسنده:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
width=6
width=8
بازدیدکنندگان امروز 8 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 75 کل بازدیدکنندگان 342301 کاربران بر خط 2 کاربران لاگین بر خط 0
Powered by DorsaPortal