English
۱۳۹۶ سه شنبه ۲۵ مهر
معاونت درمان
 
حاكميت باليني تلاشي گروهي است
سخن روز:
width=6
دومین جلسه کمیته ارتقاء خدمات اورژانس دومین جلسه کمیته ارتقاء خدمات اورژانس
دومین جلسه کمیته ارتقاء خدمات اورژانس
 

دومین جلسه کمیته ارتقاء خدمات اورژانس با حضور ریاست محترم دانشگاه-معاونت محترم درمان وروسای محترم بیمارستانهای استان در محل دفتر ریاست دانشگاه در پانزدهم مرداد ماه سال جاری تشکیل شد.

درابتدای این جلسه روسای محترم  در خصوص اقدامات انجام شده جهت ارتقاء خدمات اورژانس-برگزاری کمیته های مرگ ومیر و بررسی مرگهای کمتر از 24 ساعت و راهکارهای جذب پرسنل پرستاری با تجربه در اورژانس توضیحاتی را بیان داشتند. در ادامه معاونت محترم درمان بر برگزاری مرتب جلسات وارسال گزارشات به معاونت درمان توضیحاتی را بیان نمودند.در این جلسه مقرر شد راهکار های جذب پزشکان عمومی قراردادی بررسی گردد.

ضمنا با توجه به بحث حاکمیت بالینی مقرر شد روسای محترم ومسئولین واحد های رسیدگی به شکایات مجددا دستورالعمل رسیدگی به شکایات اورژانس را بررسی ونواقص موجود برطرف و گزارش شکایات همه ماهه به معاونت درمان ارسال گردد.

در پایان این جلسه دکتر ایمانی -ریاست محترم دانشگاه گفت:در حال حاضر سطح خدمات در اورژانس ها مطلوب است و بیشتر نارضایتی بیماران و همراهان آنها از خدمات رفاهی و برخورد های نادرست پرسنل میباشد که نیاز به اقدامات لازم دارد.ایشان از مسئولین بیمارستانها خواست با توجه به شناخت معضلات اورژانس ها و با توجه به ابلاغ اعتبارات در خصوص خرید تجهیزات پزشکی -خدمات و وسایل رفاهی اقدام نمایند.

در این جلسه مهمترین مشکلات بیمارستانها کمبود پزشک عمومی-مشکلات فضای فیزیکی-کمبود متخصص و پرسنل پرستاری بود که توسط روسای محترم بیمارستانها بیان گردید.  


تاریخ درج خبر: 13890616 منبع:
نام نویسنده:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
width=6
width=8
بازدیدکنندگان امروز 8 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 75 کل بازدیدکنندگان 342301 کاربران بر خط 2 کاربران لاگین بر خط 0
Powered by DorsaPortal